Apie mane

Dominykas Rimkevičius

Sveiki, mano vardas Dominykas.

Džiaugiuosi, kad užsukote į mano puslapį.

Domiuosi NT rinka, statybomis, investavimu, tendencijomis, pardavimo menu.  Per paskutinius kelis metus, mano susidomėjimas nekilnojamu turto pavirto į daug skirtingų sandorių. Ir su kiekviena sutartimi noras mokytis ir gilintis į NT industriją vis didėja.

Esu nuomavęs butus trumpalaikei nuomai, išnuomavęs butus/komercines patalpas ilgalaikei nuomai, pirkęs/pardavęs butus, loftus, kotedžus, komercines patalpas, sklypus. Taip pat turiu patirties parduodant dalinės apdailos turtą iš vystytojo. O suorganizuoti 6 remontai/įrengimai suteikė svarbių techninių žinių.

Esu NT brokeris Vilniuje ir galiu išspręsti įvairias situacijas, susijusias su nekilnojamu turtu bei sėkmingai ir užtikrintai parduoti ar išnuomoti turtą. Taip pat atlieku kokybiškas investicijas į nekilnojamą turtą.

Laikau save naujos kartos NT brokeriu. Be žvilgančio kostiumo ir dirbtino įvaizdžio kūrimo. Mano tikslas yra kurti ilgalaikius santykius su savo klientais vykdant sąžiningus ir naudingus sandorius. Ir nors tai gali nuskambėti šabloniškai, bet čia esu ne dėl trumpalaikės sėkmės ir lengvų komisinių čekių. Netikiu sėkme ir lengvais pinigais. Bet tikiu, kad ilgoje perspektyvoje pasiekti didelių rezultatų galima tik dirbat būtent sąžiningai, naudingai ir maksimaliom pastangom.