Investicijos į NT Vilniuje

Investavimas į nekilnojamą turtą

Pasirūpinsiu Jūsų investicijomis nuo iki. Situacijos įvertinimas, rekomendacijos, turto paieška, sandorių organizavimas, nuomininkų paieška ir atranka. Esant poreikiui mūsų meistrų tinklas gali pasirūpinti turto pagerinimu ar įrengimu. O nuomos administravimo procesą yra galimybė perleisti partneriams.

Investavimo į NT žingsniai

Investavimas į nekilnojamą turtą yra atsakingas ir įpareigojantis sprendimas. Todėl pirmiausia reikia įvertinti savo tikslą investuojant, finansines galimybes, finansavimo galimybes, strategiją, skiriamą laiką, lūkesčius ir perkamą turtą.

Priklausomai nuo pasirinktos strategijos ir lūkesčių – svarbu pasirinkti tinkamiausią turtą investicijai. Įvertinus grąžą, turto vertės iškėlimo galimybes, turto kainos prieaugio potencialą, mokesčius – galima išsirinkti geriausią variantą pagal esamą situaciją. Investuojant – dalyvauti turi skaičiai, o ne emocijos.

Pinigų srautas atkeliauja nuomininkams mokant nuomą. Todėl labai svarbu išsirinkti patikimus nuomininkus, kurie keltų kuo mažiau rūpesčių, laiku mokėtų už nuomą ir prižiūrėtų turtą. Priklausomai nuo investavimo masto ar turimo laiko – turto administravimu gali pasirūpinti agentūros.

Investavimo į nekilnojamą turtą privalumai

NT vertės augimas

Istoriškai nekilnojamo turto kaina per metus vidutiniškai kyla apie 3% per metus. O pasak Registrų centro, paskutinius kelerius metus Vilniuje butai brangsta apie 5%. Nors nekilnojamo turto kainų ciklai neišvengiami ir vyksta kainų svyravimai – ilguoju laikotarpiu turto kaina tik auga.

Nuomos kainų augimas

Nuomos kainos taip pat visada auga. Ir nuomos kainos išlieka stabilesnės, palyginti su turto kainų svyravimais. Nuo 2007 metų (įskaitant 2008m. NT krizę) nuomos kainos Vilniuje tiesiog padvigubėjo (pagal Eurostat duomenis).

Pinigų srautas

Palyginti su kitomis investicijomis (pvz. investavimas į akcijas ar auksą), investavimo į nekilnojamą turtą didžiulis privalumas yra iš karto kas mėnesį gaunamas pinigų srautas, kuris gali būti naudojamas tiek pragyvenimui, tiek toliau kaupti kapitalą ar reinvestuoti

Sverto principas

Įsigyti nekilnojamam turtui gali užtekti tik dalies pinigų nuo visos perkamo turto vertės. Mat kreditoriai nekilnojamą turtą traktuoja kaip vieną likvidžiausių užstatų ir skolina netgi iki 80% turto vertės, todėl perkant NT gali užtenkti 20-40% savų pinigų.

Infliacija

Tokio tipo investicijoms vidutinė 2 % metinė infliacija daro teigiamą įtaką. Juk pasiskolinote pinigus, kurie su laiku nuvertėja ir tai reiškia, kad jūsų skola tampa vis mažesnė vien dėl infliacijos. Tai yra puikus būdas ir apsaugoti esamus pinigus. Tie patys 100 000 Eurų pagal vidutinį infliacijos rodiklį po 30 metų bus beveik dvigubai mažiau verti.

Likvidumas

Teisingai perkamas nekilnojamas turtas yra itin likvidus. Prireikus parduoti ir susigrąžinti pinigus – procesas ilgai netruks, ypač jeigu turite patirties parduodant turtą ar naudojantis profesionalių NT brokerių paslaugomis. Vidutiniškai parduoti butą užtrunka apie mėnesį laiko, bet yra realu parduoti ir per savaitę ar kelias dienas.

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie investavimą į nekilnojamą turtą

Tokiu atveju turto neparduosite, o toliau nuomosite, kol kainos atsistatys. Istorija rodo, kad įvykus krizei ar NT kainų sumažėjimui – nuomos kainos išlieka daug stabilesnės, nes tuomet gerokai sumažėja būsto įperkamumas ir žmonės tiesiog neturi kito pasirinkimo kaip tik nuomotis. Būstas yra vienas būtiniausių žmogaus poreikių, būtent todėl investavimas į nekilnojamą turtą yra laikomas vienas saugiausiu investavimo būdų. O spekuliuoti turtu (pirkti nt, tikintis, kad kainos kils ir vėliau parduoti) aš nerekomenduoju. 

Investuoti į nekilnojamą turtą galima įvairiais būdais: pirkti ir parduoti, pirkti ir pagerinus būklę parduoti, ar kitaip spekuliuoti turtu. Visgi aš esu tvaraus ir ilgalaikio investavimo į nekilnojamąjį turtą šalininkas. Spekuliuojant turtu gausite dažniausiai didesnę grąžą trumpuoju laikotarpiu. Bet turėsite kartoti tą veiksmą daug kartų, o išliekamosios vertės neliks. Ir spekuliuojant turtu reikia turėti daug žinių, o kuo daugiau sandorių darysite, tuo didesnė tikimybė ir patirti nuostolį (neįvertinus tiksliai turto vertės, nepamačius defektų, susidūrus su teisinėm problemom keičiant paskirtį ar atliekant kitus juridinius ar techninius veiksmus). Investuojant į likvidų turtą su ilgalaike perspektyva – galima orientuotis į pinigų srautą – pajamas. Žinant tai, kad turto vertė per visą istorija kilo bent 3 % per metus,o nuomos kainos taip pat kyla – ilgainiui galėsite kurti tvarias ir augančias pajamas. Be to, investuojant tokiu būdu, galima naudotis banko finansavimo galimybėmis. Jeigu šiuo metu bankas skolina  pinigus už maždaug 2 %, tai turto metinė grąža vidutiniškai  siekia 5% (neskaitant turto vertės prieaugio). Taip pat pajamas už nuomą bankas traktuoja kaip tvarias pajamas, kas leis ateity dar skolintis. Žinoma, yra daug niuansų, bet paprastai tariant – investuojant į NT su ilgalaike perspektyva – augs jūsų pinigų srautas, pajamos iš turto, turto vertė ir visas kapitalas. Kol galiausiai galėsite pasiekti tokį pinigų srautą – kuris padengs ne tik visas Jūsų išlaidas, bet ir leis dar greičiau investuoti. Dar kitaip tai yra vadinama finansine laisve ar nepriklausomybe.

Kuo anksčiau pradėsite investuoti, tuo greičiau galėsite pasiekti savo finansinių tikslų. Visgi tai ne veltui vadinama investavimu. Investavimas – tai yra Jūsų pinigų įdarbinimas, kad tie pinigai ilgainiui pradėtų dirbti už Jus. Todėl norint turėti NT investicijų, reikia turėti ir savo pinigų ir pajamų. Jeigu jau matote, kad Jūsų darbas ar verslas generuoja pinigus, kuriuos pavyksta taupyti, tai jau būtų signalas, kad jau pats laikas galvoti apie savo pinigų įdarbinimo planavimą.

Rizikų išties daug:

Prastas pasirinktas turtas investicijai (permokėta už turtą, mažesnė nei vidutiniškai generuojama grąža, paslėpti turto defektai, neįvertintos turto pagerinimo išlaidos).

Neatsakingai atrinkti nuomininkai, kurie gali padaryti ne tik finansinės žalos, bet ir sukelti daug streso.

Pervertintos savo finansinės galimybės investuojant, kas gali sukelti daug nepatogumų ir streso ateityje pakilus banko palūkanoms ar atsitikus kitiems nenumatytiems dalykams.

Pasirinktos prastos finansavimo sąlygos, kurios gali paversti investiciją į įsipareigojimą.

Nelikvidus turtas gali sukelti problemų panorėjus likviduoti investiciją ir susigrąžinti pinigus, ypač jeigu tai reikės padaryti greitai.

Svarstote investuoti į NT? Neturite patirties? Reikia patikimo žmogaus investicijoms prižiūrėti?

Nemokama konsultacija

Darbo dienomis 09:00 – 19:00

Vilnius

Dominykas@ntseptynetas.lt

Gaukite išskirtinius pasiūlymus

• Tik mano atrinkti pasiūlymai investavimui.
• Išskirtinės galimybės investuoti į NT projektus.
• Verti dėmesio NT projektai būstui.
Investavimas i nekilnojama turta

Kaip kito nekilnojamo turto kainos? Ką mums parodė istorija? Kokios tendecijos? Ko galime tikėtis ateityje? Kuom skiriasi investicijos į NT?

NT brokeris Vilniuje

Apie mane

Sveiki, mano vardas Dominykas.

Džiaugiuosi, kad užsukote į mano puslapį.

Domiuosi NT rinka, statybomis, investavimu, tendencijomis, pardavimo menu.  Per paskutinius kelis metus, mano susidomėjimas nekilnojamu turto pavirto į daug skirtingų sandorių. Ir su kiekviena sutartimi noras gilintis į NT industriją ir mokytis vis didėja.

Esu nuomavęs butus trumpalaikei nuomai, išnuomavęs butus/komercines patalpas ilgalaikei nuomai, pirkęs/pardavęs butus, loftus, kotedžus, komercines patalpas, sklypus. Taip pat turiu patirties parduodant dalinės apdailos turtą iš vystytojo. O suorganizuoti 6 remontai/įrengimai suteikė svarbių techninių žinių.

Esu NT brokeris Vilniuje ir galiu išspręsti įvairias situacijas, susijusias su nekilnojamu turtu bei sėkmingai ir užtikrintai parduoti ar išnuomoti turtą. Taip pat atlieku kokybiškas investicijas į nekilnojamą turtą.

Patirtis

„Pirmiausia žmonės nori žinoti, kiek jie tau rūpi, o tik po to sužinoti, kiek tu žinai.“ – James E. Hind.

0 m
Patirtis
0 +
Sandorių
0 mln €
Sandorių vertė
9000
Išnuomota už

Svarstote investuoti į NT? Neturite patirties? Reikia patikimo žmogaus investicijoms prižiūrėti?

Užsakykite skambutį

Darbo dienomis 09:00 – 19:00

Vilnius

Dominykas@ntseptynetas.lt