fbpx

NT Brokeris Vilniuje

Nekilnojamo turto pardavimas

Nuo minties apie pardavimą iki pinigų sąskaitoje.

Atliksiu visą vadybinę dalį, jog pavyktų parduoti butą, namą ar pastatą už didžiausią įmanomą kainą, sutaupant daug laiko ir sumažinant patiriamą spaudimą ir stresą.

NT pardavimo žingsniai

Ar tikrai geriausias sprendimas yra parduoti turtą? Ar suma kurios tikitės yra reali? Ar nėra kliučių turtui parduoti? Ar yra bendrasavininkų, nepilnamečių vaikų? Ar visi dokumentai tvarkingi? Ar keičiant būstą susiplanavote terminus protingai? Į šiuos klausimus reikia pirmiausia ir atsakyti.

Žinant turto vertę, galima pozicionuoti parduodamą turtą rinkoje taip, kad šis sėkmingai konkuruotų su kitais parduodamais objektais ir sulauktų rimtų pirkėjų susidomėjimo. Kuo daugiau susidomėjimo – tuo didesnė tikimybė lengviau, greičiau ir brangiau parduoti nekilnojamą turtą.

Pirmiausia potencialūs pirkėjai pamatys parduodamą turtą viešoje erdvėje. Aukštos kokybės nuotraukos, perteikta erdvė, aiškus išplanavimo perteikimas, tvarka ir pabrėžti nekilnojamo turto privalumai – padidina susidomėjimą ir pakelia objekto vertę potencialių pirkėjų akyse.

Nekilnojamo turto rinkoje parduodamo turto pasiūlymą gali greitai užgošti daugybė kitų parduodamų objektų. Norint susilaukti maksimalaus dėmesio, reikia skirti didelį dėmesį reklamai ir pasiūlymo sklaidai.

Organizuotai vykdomos turto apžiūros sumažina chaosą, sutaupo daug laiko ir sukuria konkurenciją tarp pirkėjų. Būtina išgirsti visų pirkėjų pasiūlymus ir tik tada pradėti derybas dėl didžiausios kainos ar kitų reikalingų sąlygų.

Kad pardavimas įvyktų sklandžiai, reikia pasirūpinti preliminaria sutartimi, esant poreikiui gauti teismo ar banko leidimus, energetinio naudingumo sertifikatus, turėti kadastrinius matavimus ir organizuoti pagrindinę pirkimo-pardavimo sutartį pas notarą.

NT brokeris Vilniuje

Apie mane

Sveiki, mano vardas Dominykas.

Džiaugiuosi, kad užsukote į mano puslapį.

Domiuosi NT rinka, statybomis, investavimu, tendencijomis, pardavimo menu.  Per paskutinius kelis metus, mano susidomėjimas nekilnojamu turto pavirto į daug skirtingų sandorių. Ir su kiekviena sutartimi noras gilintis į NT industriją ir mokytis vis didėja.

Esu nuomavęs butus trumpalaikei nuomai, išnuomavęs butus/komercines patalpas ilgalaikei nuomai, pirkęs/pardavęs butus, loftus, kotedžus, komercines patalpas, sklypus. Taip pat turiu patirties parduodant dalinės apdailos turtą iš vystytojo. O suorganizuoti 6 remontai/įrengimai suteikė svarbių techninių žinių.

Galiu būti Jūsų asmeniniu NT brokeriu.

Patirtis

„Pirmiausia žmonės nori žinoti, kiek jie tau rūpi, o tik po to sužinoti, kiek tu žinai.“ – James E. Hind.

0 m
Patirtis
0 +
Sandorių
0 mln €
Sandorių vertė
9000
Išnuomota už
Based on 5 reviews.
Deividas Zukas
Deividas Zukas
2021-05-19
Dominykui patikėjome aštuonių kotedžų pardavimą. Sutarėme mūsų lūkesčius ir Dominykas visus juos ne tik išpildė, bet ir viršijo. Tikrai operatyvus, paprastas, sklandus ir profesionalus kotedžų pardavimas su visiškai minimaliu mūsų, kaip turto savininkų, įsitraukimu.
Loreta Beniusyte
Loreta Beniusyte
2021-03-02
Pardavė mano butą. Buvo iškilusi problema dėl kainos ir kredito likučio. Dominykas puikiai sutvarkė iškilusį sunkumą, pasiūle sprendimą, likome patenkinti, nes pardavėme net už tiek kiek neplanavom. Labai greitai sutvarkė sandorį. Rekomenduoju 🙂
Rima Slavėnienė
Rima Slavėnienė
2021-02-23
Su Dominyku man patiko dirbti dėl jo profesionalumo, konkretumo, greitumo, mandagumo. Aš ieškojau klientų buto nuomai. Man patiko kad jis stengėsi įvertinti (kiek tai įmanoma) klientų psichologines ypatybes, mokumą ir pan., o ne tai kad kuo greičiau išnuomuoti ir bet kam. Rekomenduoju pasirinkti Dominyką.
Helena Chatkevic
Helena Chatkevic
2021-01-26
Mano asmeninis brokeris. Rekomenduoju!:)
Evelina Baltrukaitytė
Evelina Baltrukaitytė
2021-01-20
Dominykas pardave mano tevu buta Vilniuje vos per por menesiu, kai galvojome tai uztruks zymiai ilgiau del buto bukles ir lokacijos. Tevai labai dekingi ir sako: ''Dirbti su Dominyku yra paprasta, patikima ir saugu. Atidumas ir įsiklausymas, nuoširdus nesuvaidintas bendravimas, pats geriausias atsakymas į visus klausymus apie Dominyka."

Svarstote parduoti turtą? Nežinote turto vertės? Ieškote NT brokerio Vilniuje?

Nemokama konsultacija

Darbo dienomis 09:00 – 19:00

Vilnius

Dominykas@ntseptynetas.lt

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai NT brokeriui

NT brokerį samdyti verta, jeigu neturite patirties atliekant NT sandorius, nesekate nekilnojamo turto rinkos, nesijaučiate stiprus derybose, nemėgstate spaudimo ir streso ar neturite laiko. Taip pat brokerio samdymas atsipirks, jeigu Jūsų laikas kainuoja daugiau nei brokerio.

Kaina priklauso nuo parduodamo objekto sudėtingumo ir turto vertės. Vidutiniškai Vilniuje brokerio komisinis mokestis svyruoja apie 2-3% nuo sutartos daikto kainos. 

Nekilnojamo turto pardavimo laikas daugiausia priklauso nuo rinkos pulso, nuo daikto kainos ir lokacijos. Standartinis buto pardavimas neturėtų užtrukti ilgiau nei du mėnesius, o vidutiniškai butai parduodami per 2-4 savaites. Namų, sudėtingesnių, probleminių ar brangių daiktų pardavimas užtrunka ilgiau.

Gaukite išskirtinius pasiūlymus

• Tik mano atrinkti pasiūlymai investavimui.
• Išskirtinės galimybės investuoti į NT projektus.
• Verti dėmesio NT projektai būstui.

Pagalba parduodant turtą

kaip parduoti Nekilnojamą Turtą?

Kiekvienam savininkui kyla panašūs klausimai. Kaip parduoti nekilnojamą turtą? Kokių klaidų vengti? Ar verta samdyti NT brokerį?

NT vertės nustatymas

Didžiausia ir dažniausia mažai patirties turinčio pardavėjo klaida – nustatyti kainą, remiantis tik skelbimų portalų duomenimis. Šiose platformose matome tik pradines kainas prieš derybas, žmonių norus ir lūkesčius. Susipažinę su jau parduotų objektų sąrašu, matytumėte, jog realiai turtas parduodamas net 5-20% pigiau, lyginant su pradiniu skelbimu. Supratę realybę, savininkai neretai atsisako pardavinėti, todėl nemaža dalis matomų objektų rinkoje taip ir neranda naujų šeimininkų. Duomenis apie parduotą turtą galite rasti oficialiame nekilnojamo turto Vilniaus registre, naudojantis – ntsandoriai.lt paslauga.

Kitas svarbus žingsnis – suvokti situaciją iš pirkėjo perspektyvos. Būsto pirkimas – itin svarbus žingsnis žmogaus gyvenime, todėl rimti pirkėjai paieškoms dažniausiai skiria ne vieną mėnesį ir taip susipažįsta su rinka geriau nei nepatyrę pardavėjai. Stebėję rinką ilgesnį laiką, žmonės tikrai nepuls įsigyti turto, pirkėjo nerandančio kelis mėnesius bei pardavinėjamo už didesnę nei rinkos kainą. Kas savaitę mažinti kainą taip pat ne išeitis – tai signalas potencialiems pirkėjams, kad turtas nepaklausus arba sukelia įtarimą, kad su turtu gali būti problemų.

Taigi, tikslios pradinės kainos nustatymas yra kertinis žingsnis, norint brangiai bei sėkmingai parduoti nekilnojamą turtą. Žinant tikslią nekilnojamojo turto vertę, galima pozicionuoti objektą rinkoje taip, kad šis konkuruotų ir sulauktų rimtų pirkėjų susidomėjimo. Kuo daugiau suinteresuotų parduodamu objektu – tuo lengviau ne tik parduoti nekilnojamąjį turtą, bet ir gauti geriausią kainos pasiūlymą. Pirkėjai konkuruoja tarpusavyje, yra mažiau linkę derėtis bei greičiau priima sprendimą pirkti.

NT pristatymas rinkai

Norint padidinti tikimybę sėkmingai parduoti butą ar namą, taip pat būtina jį patraukliai pateikti potencialiems pirkėjams. Aukštos kokybės nuotraukos, perteiktas erdvės pojūtis, aiškus išplanavimas, tvarka bei išryškinti objekto privalumai pakelia nekilnojamojo turto vertę žmonių akyse. Juk pirmiausia potencialūs pirkėjai skelbimą pamatys viešojoje erdvėje tarp daugybės kitų pasiūlymų ir tik tada atvyks apžiūrėti gyvai. Todėl būtina skirti laiko ir objektą pristatyti kuo įmanoma išskitiniau bei gražiau. Tačiau taip pat nereikėtų persistengti. Jei skelbime pateiksite klaidingą informaciją ar prisižaisite retušuodami nuotraukas, prarasite pirkėjo pasitikėjimą bei, tikėtina, sandorį.

Derybos

Nustačius optimalią pradinę kainą bei patraukliai pristačius būstą, atsiranda ir potencialių pirkėjų susidomėjimas. Susidomėjimas sukelia natūralią konkurenciją tarp pirkėjų bei suteikia pardavėjui pranašumą derybose. Tačiau labai svarbu išklausyti visus susidomėjusius ir tik tada pradėti derybas dėl geriausio pasiūlymo. Dažna pardavėjų klaida tampa siekis agresyviai įpiršti turtą, nes pirkėjams tai sukelia diskomfortą ir nesąmoningą atmetimo reakciją. Vietoj to, pardavėjas turi pasitikėti turto pasiūlymu ir sukurti konkurenciją.

Gavus daugiau nei vieną pasiūlymą, kaina keliama aukciono principu. Tokiu būdu pardavėjas sudaro geriausią sandorį, kokį tuo metu gali pasiūlyti rinka. Tačiau taip pat reikia atkreipti dėmesį į faktą, jog geriausias metas tam – pirmosios pardavimo savaitės. Vėliau parduoti turtą darosi vis sunkiau ir tikimybė gauti geriausią pasiūlymą vis mažėja. NT brokerių terminais – pasiūlymas tampa „nuvalkiotu” bei visiems matytu.

Dokumentai ir sutartys

Prieš parduodant privaloma įsitikinti, kad visi reikalingi dokumentai būtų paruošti tinkamai. Registrų centro išraše neturi būti žymų, kurios neleistų įvykdyti sandorio, kadastriniai matavimai turi būti tikslūs. Menkiausi neatitikimai gali išgąsdinti pirkėjus ir atimti iš jūsų geriausią pasiūlymą.

Suradus pirkėją, rekomenduojama pasirašyti preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį ir gauti avansą. Ši sutartis nėra būtina, galima iškart registruotis vizitui pas notarą. Tačiau dažnu atveju procesas užtrunka, tad atsiranda rizika, jog pirkėjas persigalvos ir prarasite ne tik šį, bet ir kitus potencialius pirkėjus. Visą kitą teisinį pirkimo-pardavimo procesą privalo atlikti notaras pasirinktame notarų biure.

Ar verta dirbti su NT brokeriu?

Sėkmingo pardavimo receptą sudaro trys dalys: optimalios kainos nustatymas, objekto pristatymas rinkai bei derybos su susidomėjusiais pirkėjais. 

Profesionalus nekilnojamo turto brokeris žino ne tik, kaip nustatyti optimaliausią kainą, bet ir jaučia rinkos pulsą – kokie objektai tuo metu patrauklūs bei kaip kinta kainos – auga ar krenta. Tačiau jei esate aktyvus rinkos dalyvis ir sekate tendencijas, ši užduotis bus įveikiama.

Nekilnojamo turto pristatymas rinkai taip pat įkandama užduotis. Reikės laiko sutvarkyti objektą, kameros su plataus kampo objektyvu bei išsamaus aprašymo, išskiriant privalumus.

Derybos – labiausiai neįvertintas pardavimo etapas, kuriame profesionalaus NT brokerio vertė yra didžiausia. Parduodant turtą, dažnai atsiranda potencialių pirkėjų, kurie žada pirkti jau telefoninio pokalbio metu. Vieni bandys agresyviai derėtis, pabrėždami turto minusus. Kiti prašys laiko pagalvoti ir pasitarti su artimaisiais. Treti į objekto apžiūrą ateis su atspausdinta pirkimo-pardavimo sutartimi.

NT brokeris aiškiai žino, kaip elgtis tokiose ir dar labiau kuriozinėse situacijose, dažnai praktikuoja derybas bei nėra emociškai prisirišęs prie turto. Taip pat profesionalas natūraliai turi didesnį autoritetą ir pranašumą, moka bendrauti su agresyviais pirkėjais bei žino, kaip pasinaudoti reikiama situacija, siekiant pakelti kainą ar uždaryti sandorį tinkamu metu. Visa tai ženkliai padidina tikimybę susitarti dėl geriausio pasiūlymo. 

Tačiau jei derybos jums nėra svetimos, o stresas bei spaudimas negąsdina – su šia NT brokerio užduotimi taip pat galite sėkmingai susitvarkyti. Visgi, jei neturite reikiamų įgūdžių ir informacijos, nesekate rinkos tendencijų bei nesate patyrę derybose – brokerio paslaugos padės ne tik pasiekti geriausią sandorį, bet ir sutaupys daug laiko bei nervinių ląstelių. Galiausiai, jei jūsų laikas kainuoja daugiau nei brokerio, tokios paslaugos atsipirks vienareikšmiškai.

Galiu būti Jūsų nekilnojamojo turto brokeris Vilniuje ir suteikti informaciją apie jūsų turto poziciją rinkoje, padėsiu įvertinti ir išskirti turto privalumus, padėsiu atsikratyti senais daiktais ir kitais būdais pagerinsiu bendrą vaizdą, suorganizuosiu profesionalią fotosesiją, pasirūpinsiu reklama. Atliksiu visą vadybinę dalį, jog pavyktų parduoti butą ar namą už maksimalią įmanomą kainą, sutaupant Jūsų laiką ir sumažinant patiriamą spaudimą ir stresą.

Susipažinkime

Darbo dienomis 09:00 – 19:00

Vilnius

Dominykas@ntseptynetas.lt

Gaukite išskirtinius pasiūlymus

• Tik mano atrinkti pasiūlymai investavimui.
• Išskirtinės galimybės investuoti į NT projektus.
• Verti dėmesio NT projektai būstui.

Mes naudojame slapukus, kad būtų patogu naršyti mūsų svetainėje. Naršydami toliau jūs sutinkate priimti mūsų naudojamus slapukus.